Про компанію

 

Якось одне відоме видання для професіоналів HVAC брали інтерв’ю у нашого технічного фахівця. Всі відповіді на питання вийшли влучними і короткими. Вирішили розповісти про компанію вирізкою з цього інтерв’ю.

HVAC: Як давно ви існуєте на ринку?
IWT: Компанію засновано в 2008 році.

HVAC: Чому обрали таку незвичну назву?
IWT: Для засновників компанії ТОВ «Інтегровані Водні Технології» це вже не перший бізнес. Були важливими такі критерії:

  • запам’ятовуваність або впізнаваність назви. Адже важко запам’ятати назву з часто вживаними скороченнями: УкрТрейдПромЕнергоПостачТрансТех.
  • щоб назва відмінно звучала як англійською так і українською, російською мовами.
  • щоб логотип і скорочена назва гармонійно поєднувалися.

Нам здається, вийшло гармонійно.

HVAC: Який основний профіль компанії?
IWT: Подавати воду споживачеві за оптимальними цінами. Зараз розшифрую. Наприклад, ви представник водоканалу і вам потрібно реконструювати насосне обладнання. Завдання не просте. Ми прийдемо на допомогу і поставимо якісне насосне обладнання. Ми можемо грамотно підібрати, порахувати, нарешті виготовити насосні станції, автоматику. Устаткування буде надійним, енергоефективним і головне – швидко окупляться інвестиції.

Ми обслуговуємо будівельний і промисловий сектори. Наші насосні станції для водопостачання і пожежогасіння купують більшість будівельних компаній. Насосне обладнання від IWT працює на всіх атомних електростанціях (АЕС) країни.

IWT - топовый производитель насосных станций и шкафов управления в Украине

Ми імпортуємо насосне обладнання з Королівства Нідерландів, Італії. Ось основні партнери:

HVAC: У вас є власне виробництво?
IWT: Ми створювали компанію, тому що бачили майбутнє у створенні нових продуктів. Ми виробляємо насосні станції підвищення тиску для систем водопостачання та пожежогасіння. Набирають популярність наші шафи управління, системи автоматики. Ми працюємо на внутрішньому ринку і експортуємо в Грузію, Молдову, Казахстан, Вірменію.

HVAC: А чим ві відрізняєтесь від інших?
IWT: Сервісом. З багатьох питань ми оперативніше і гнучкіше конкурентів. Наприклад: пуско-налагоджувальні роботи робимо напротязі 48 годин після заявки. Зі спірних питань, коли неясно гарантійний випадок чи ні – просто робимо, а потім проводимо експертизу. Важливо, щоб людям було комфортно. По-друге, продуктом. Довговічність, енергоефективність, дизайн – те, чим відрізняємося від конкурентів. Дизайн наших насосних станцій постійно змінюється. По-третє, ми першими запровадили ISO 9001-2015. Саме впровадили, а не на словах задекларували, щоб в тендерах брати участь. Шлях був тернистий, але воно того варте. Співробітники розуміють наскільки це був важливий етап в розвитку. Ми розмовляємо один з одним на одній мові і слово «якість» розуміємо однаково. Проект системи контролю якості впроваджували спільно з ЄБРР, вони частково профінансували і порекомендували профільних фахівців.

Але сьогодні на нас працює портфоліо і сарафанне радіо, хороша репутація виробника насосних станцій цінується більше, ніж хороше вино.


×