Проектувальникам

Проектування насосних станцій та іншого обладнання для інженерних мереж

проектування насосних станцій - допомога від виробника

Ми співпрацюємо як з проектними організаціями, так і з приватними інженерами-проектувальниками і конструкторами. Оскільки самі працюємо з готовими проектами, модернізацією, заміною та узгодженням, знаємо наскільки важливі актуальні дані. Нерідко буває, що зазначені спочатку насоси застаріли і, навіть якщо ще не зняті з виробництва, не відповідають сучасним вимогам по споживанню електроенергії. Або елементарно не вписуються в габарити приміщення.

Щоб уникнути цих складнощів ми поширюємо:

 • довідкові дані для проектування і підбору;
 • програми для підбору насосів за параметрами робочої точки;
 • креслення 2d і 3d моделі насосів і готових насосних даних, які легко можна вмонтувати в будь-яку програму для автоматичного проектування.
 • проводимо зустрічі та презентації з проектними відділами, щоб у них завжди були актуальні дані про новинки та неочевидні властивості обладнання.

Для проектування яких систем підходить наше обладнання?

В першу чергу це підведення і підйом чистої питної води, але є обладнання для всіх інженерних мереж пов’язаних з перекачуванням рідин:

 • Проектування системи насосних станцій для подачі питної води в міські магістралі
 • Системи підвищення тиску води в системах питних і технічних водопроводів
 • Свердловинні насоси – підбір і проектування насосного обладнання та систем автоматики, в тому числі з частотним регулюванням приводу.
 • Проектування і узгодження системи автоматичного пожежогасіння (спринклерні, дренчерні і т.д.)
 • Проектування систем перекачування дощової води і каналізації. Це глибинні насоси, насоси з измельчителями як для міських мереж, так і індивідуального виконання. Є готові каналізаційні насосні станції для обладнання санвузлів у підвалах і цокольних поверхах.

Як підібрати насос по робочій точці і розрахувати насосну станцію?

Є кілька способів, найпростіші і швидкі з них:

 • Взяти у нас програму для автоматичного підбору обладнання по робочій точці
 • Знайти графіки з робочими діапазонами насосів в каталозі (не дуже швидкий спосіб).
 • Зателефонувати нам або надіслати технічне завдання з вступними даними. Ми самі підберемо обладнання і надамо 2-3 підходящі варіанти.

У нас відпрацьований оперативний підбір обладнання і допомога з технічною документацією для проектувальників, тож чекати на відповідь тиждень не доведеться.

Де взяти креслення і 3D візуалізацію по насосах і насосних станцій?

В останні кілька років стандартом для проектування будівель і споруд стала програма Autodesk Revit або просто Revit. Вона об’єднує в собі повну інформацію про архітектурі і цікавих комунікаціях. Головною перевагою цього програмного комплексу для комплексного проектування є спільна робота фахівців різних областей в одній моделі з 3D візуалізацією даних про розміщення і зовнішній вигляд насосних станцій разом з патрубками і запірною арматурою.

Для роботи з цією програмою практично всі виробники насосного обладнання розробили Revit файли для свого обладнання, але знайти їх у вільному доступі і вибрати відповідні можна не завжди.

У нас можна отримати Revit файли на насоси та насосні станції:

 • Від бренду DP pumps (Нідерланди). Самостійно файли можна знайти і скачати тут https://www.mepcontent.com/. А якщо будуть питання і уточнення ми допоможемо з вибором і надішлемо потрібні креслення і документи.
 • Від бренду Ebara (Італія) ми можемо надати сайт де, після реєстрації, ви самі знайдете потрібні позиції. База креслень і Revit файлів постійно оновлюється. Якщо виникнуть питання пишіть, ми допоможемо вибрати і отримати потрібні файли.

На нестандартні станції, які виготовлені компанією IWT, ми робимо і надаємо проектну документацію з 2D і 3D моделями. Тому можемо надати допомогу в розробці і проектуванні мереж водопостачання як в нових, так і стандартних перевірених програмах.

Якщо є питання по насосам, щитам управління, алгоритмам роботи автоматики або по проектній документації до неї, пишіть в чат, ми відповідаємо швидко і по-суті.


×