Обладнання EBARA в новому інтерактивному просторі

Пандемія COVID-19 змінила наше життя, позначилася на діловій активності. Незважаючи на ситуацію з пандемією, EBARA продовжує дивитися у майбутнє. Впевнені, що скоро вітатимуть відвідувачів у своїй штаб-квартирі у Gambellara (Vicenza). Час даремно не втрачали, затіяли ремонт та презентували результат.

Ну як вам?

ebarapump_new_welcome_zone

Оновлена welcome-зона тепер світла та простора. Чіткі лінії та японські елементи (статуя самурая та японські написи на стіні). Ця зона додатково освітлена логотипом EBARA та мансардними вікнами, що створюють яскраву та простору атмосферу.

ebarapump-new_welcome_zone

Welcome-зона узагальнює філософію концерну EBARA: від Нецу до Макото – Пристрасть та Відданість. Це не про насоси. Це про людей. Це керівне посилання пана Ісея Хатакеями, засновника EBARA. Якщо цікаво, телефонуйте, розповімо про що це.

Новий виставковий майданчик для обладнання Ebara: Tokyo Room

Новий виставковий простір площею близько 100 м розділений на 2 зони: одна призначена для навчання, вебінарів та зустрічей тощо. Інша зона працює як реальний огляд продукції та асортименту EBARA.

новая выставочная площадка ebarapump

 

Обладнання Ebara розташована на кубиках, як японські острови:

  • Насоси для стічних вод
  • Насоси для будівель різного призначення
  • Насоси під індивідуальні рішення
  • Занурювальні двигуни та насоси
  • Свердловинні насоси

возможности и продукты EBARA - выставочная зона в офисе компании

Остання, але не менш важлива частина кімнати зарезервована для нової СЕРІЇ K: K означає Kritsu (효율); “Ефективність” японською мовою. Поєднавши найкращі технології, фахівці Ebara створили нову серію насосів, перша частина якої – EVMS-K. Продукт є комбінацією високопродуктивного вертикального багатоступінчастого насоса серії EVMS, оснащеного регулятором швидкості E-SPD.

По суті, новий зал Tokyo є інтерактивною зоною, в якій чітко відображаються основні ідеї, можливості та продукти EBARA.

Ну що ж, тепер залишилося побачити цю красу на власні очі.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


×