З частотним перетворювачем EBARA E-SPD+ економитимете, а не витрачатимете

Частотний перетворювач EBARA E-SPD+ – нове покоління перетворювачів частоти, що призначені для керування асинхронними електродвигунами від аналогового сигналу. Дизайн пристрою притягує погляд. Здається, що італійці креативили спільно з художниками Ferrari або Maserati.

Яскравий та зрозумілий рідкокристалічний дисплей, інтуїтивно-логічні налаштування, легкість та зручність при монтажі – це одкровення для виробників насосних станцій. Опції дозволяють монтувати на стіну, є введення під 24В для приєднання примусового охолодження.

Буровики і постачальники насосів для свердловин прирекли себе на експлуатацію цього інженерного шедевра. Частотний перетворювач E-SPD+ від Ebara – це прорив там, де експерти розслабилися, думаючи, що вже все вигадали. Але ні, Ebara жорстко вдарила по позиціях конкурентів. EBARA — це, перш за все, професіонали у сфері HVAC, друге ім’я яким — Інновації. Водопостачати, вентилювати, кондиціонувати та опалювати українцям ще зручніше з E-SPD+, а за допомогою трьох нерозлучних друзів: насоса, частотника E-SPD та диференціального датчика тиску ваш об’єкт приречений на комфортне місце для життя, роботи, навчання та чого завгодно.

З ESPD+ ваші платіжки зменшаться, ви економитимете, а не витрачатимете життєву енергію на розбирання з ЖЕКом.

Дивись технічні подробиці в каталозі обладнання EBARA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


×