Чекаємо нову серію горизонтальних насосів серії GSD від EBARA

Скоро компанія IWT додасть до свого асортименту крутих насосів абсолютно нову серію горизонтальних насосів серії GSD від японського концерну EBARA, які можна використовувати для систем водопостачання та пожежогасіння. Новинка, оригінально названа GSD Cast Iron End Suction, є гібридом між “моноблоком” та “консольником”, що дозволило створити компактний, легкий та доступний за ціною насос, з японською якістю, як завжди.

Серія включає 37 різних типорозмірів з номінальними розмірами робочих коліс від 125 до 400 мм, з двигунами потужністю від 1,5 до 110 кВт для 2-полюсних двигунів та від 1,1 до 75 кВт для 4-полюсних двигунів. Напірні патрубки варіюються від 32 мм до 150 мм, а продуктивність може досягати до 800 м3/год, з натиском до 150 м.

Переглянути продуктову лінійку горизонтальних насосів Ебара (EBARA). А якщо цікавить тільки асортимент EBARA, то перейдіть на наш сайт продукції EBARA.

Горизонтальні насоси GSD від EBARA мають низький рівень шуму та вібрації завдяки своїй конструкції. Крім того, вони можуть бути використані для різноманітних застосувань, включаючи міське водопостачання, системи охолодження та ін. Завдяки своїй високій ефективності та надійності, горизонтальні насоси GSD стануть незамінними для багатьох промислових секторів.

Горизонтальні насоси GSD від EBARA

Крім того, горизонтальні насоси GSD мають високий рівень механічної міцності та стійкості до корозії завдяки використанню якісних матеріалів у їх виготовленні. Вони також мають просту конструкцію, що робить їх легкими у використанні та обслуговуванні. Загалом, горизонтальні насоси GSD від EBARA є відмінним вибором для будь-яких застосувань, де необхідна ефективна та надійна система перекачування рідин.

Чекаємо на складі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


×