НАСОСИ ДЛЯ ЗРОШЕННЯ ПОЛІВ. ЩО ВАЖЛИВІШЕ: НАСОСНА ЧАСТИНА АБО ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН?

НАСОСИ ДЛЯ ЗРОШЕННЯ ПОЛІВ: консольний насос CAPRARI з дизельним двигуном

Коли мова йде про насоси для зрошення полів, що важливіше: насосна частина, або дизельний привід? Одне відомо, якщо натиснути кнопку «СТАРТ», на обличчі фермера з’являється посмішка.

Адже врожаю бути!

У нас багато насосів на складі, а якщо немає, – особисто привеземо із закордону під Ваші двері. Підключимо двигун електричний або дизельний. Насосний агрегат доставить воду туди, де рослинам буде благодатно.

Ви кидаєте кісточку в чорнозем і урожай такий, що забуваєте про все на світі!

З найкращими насосами в світі легко знімати рекорди на полях!

Завдання

Вихідні дані: потрібні насоси для зрошення полів, а саме:

насоси для зрошення полів, а саме rjycjkmys yfcjcb lkz gjkbde p lbptkmybv ldbueyjv

Рішення

Завдання вирішили.

На відео – насосний агрегат CAPRARI в роботі. Насос консольного типу серії NC 200-250 в парі з двигуном внутрішнього згоряння подають 720 кубометрів води на годину на зрошення південних українських сільськогосподарських угідь.

Підібрали, привезли, з’єднали насосну частину і дизельний привід, передали особисто в руки.

Коли ми говоримо про кращі насоси в світі, то на думці у нас CAPRARI. Один з небагатьох виробників в світі, який сам виробляє для себе, наприклад, електродвигуни, литі заготовки для виробництва насосів, ущільнення і т.п. Контроль виробництва гарантує якість. А ще термін експлуатації, що в багатьох випадках перевищує 30 років. І змінні запчастини завод забезпечує протягом мінімум тих же 30 років.

Головне, що б поля плодоносили і господарство росло, а насоси CAPRARI не підведуть.

Хочете глянути який насос вибрали для своїх полів наші клієнти, заходите в Промислові насоси консольного типу CAPRARI серії NC в каталозі насосного обладнання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


×