Свердловинний насос Ebara готовий до занурення

Свердловинний насос Ebara: один день разом, від запиту до занурення!

Місія компанії IWT – досконале насосне обладнання для комфортного життя! Немає жодного зайвого слова — усі слова вибрано з тисяч інших у багатогодинному мозковому штурмі в колективі на стратегічній сесіі. Коли до нас звертаються наші клієнти, ми викладаємо найкраще рішення для наших клієнтів та друзів.

свердловинний насос і занурюваний двигун для сврдловинного насосаперетворювач частоти для свердловинного насосаЗапит: потрібен свердловинний насос для приватного будинку. Концепція будинку і його власників – життя без зайвих недоречних витрат, енергоеффективність всього, що можна оптимізувати, і максимальна енергетична незалежність домогосподарства.

Що обрали: свердловинний насос EBARA + маслозаповнений занурюваний трифазний двигун 1.1кВт + перетворювач частоти.

Чому: свердловинний насос EBARA забезпечує безшумну роботу та високий ККД. Може працювати з двигунами, заповненими водою чи олією. Конструкція насоса з системою плаваючих робочих коліс із передньою регулювальною шайбою. Всі колеса виключно із нержавючої сталі. За відгуками користувачів, ці насоси працюють роками без нарікань. Саме те, що нам треба.

 

Задля того щоб система водопостачання була дійсно енергоефективною і забезпечувала комфорт додаємо перетворювач частоти E-SPD (EBARA). Попри всі свої важливі функціональні можливості (про які можна почитати у каталозі обладнання для контролю та управління), має комплект для настінного кріплення. Завдяки настінному комплекту (щоправда, поставляється за запитом) перетворювач E-SPD+ може використовуватися зі свердловинними насосами.

І ось, на монтажі  свердловинного насоса, ми підключили частотний інвертор ESPD, налаштували його і запрогрумували потрібну робочу точку. Плавний пуск, м’яка зупинка, заданий комфортний робочий тиск, захист струму, немає потреби у великому мембранному баку — все це робить комфортним життя Людини.

свердловинний насос Ebara в надійних руках

 

 

 

Незабаром заллємо відео, як занурювался насос Ebara в свердловину
(ось сюди, на наш канал в YouTube).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


×